Scouting Wiawaha Velsen - Zuid

Scoutinggroep Wiawaha is een actieve meisjes scoutinggroep en probeert haar leden een uitdagend programma te bieden. Wil je meer weten over de activiteiten van onze groep? Kijk dan snel verder op deze website!

Welpen

Meiden van 6,5 tot 11 jaar

Scouts

Meiden van 11 tot 14 jaar

Explorers

Meiden van 14 tot 18 jaar

Leiding

Eline de Vries

Eline de Vries

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl
Gwendy Keijzers

Gwendy Keijzers

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl
Loes Hoenen

Loes Hoenen

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl
Nina Schadé

Nina Schadé

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl
Wencka Stet

Wencka Stet

Scoutsleiding

scouts@wiawaha.nl
Anastasia van der Pol

Anastasia van der Pol

Scouts leiding

scouts@wiawaha.nl
Bea Schadé

Bea Schadé

Scouts leiding

scouts@wiawaha.nl
Sonja Schadé

Sonja Schadé

Scouts leiding

scouts@wiawaha.nl
Jacqueline Bos

Jacqueline Bos

Explorer begeleiding

explorers@wiawaha.nl
Casey Maas

Casey Maas

Explorer begeleiding

explorers@wiawaha.nl
Naomi Cornelissen

Naomi Cornelissen

Explorer begeleiding

explorers@wiawaha.nl
Josette Peters

Josette Peters

Groepsbegeleiding

Carolien Wijnker

Carolien Wijnker

Groepsbegeleiding

Bestuur

Martine van Hiele

Martine van Hiele

Voorzitter

voorzitter@wiawaha.nl
Astrid Heuperman

Astrid Heuperman

Secretaris

info@wiawaha.nl
Anita van der Giessen

Anita van der Giessen

Penningmeester

penningmeester@wiawaha.nl
Marleen Wijker

Marleen Wijker

Bestuurslid Verhuur

verhuur@wiawaha.nl
Liselotte Daniels

Liselotte Daniels

Algemeen bestuurslid

Axel Fremeijer

Axel Fremeijer

Materiaal- en gebouwenbeheer

klussen@wiawaha.nl