Onze vrijwilligers

 

Elke week staan onze gekwalificeerde vrijwilligers van de groep klaar voor alle kinderen die bij ons het Scoutingspel willen spelen. Onze Scoutinggroep biedt kinderen en jongeren een plezierige vrijetijdsbesteding.

Eline de Vries

Eline de Vries

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl

Gwendy Keijzers

Gwendy Keijzers

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl

Loes Hoenen

Loes Hoenen

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl
Nina Schadé

Nina Schadé

Welpen leiding

welpen@wiawaha.nl
Wencka Stet

Wencka Stet

Scoutsleiding

scouts@wiawaha.nl
Anastasia van der Pol

Anastasia van der Pol

Scouts leiding

scouts@wiawaha.nl
Bea Schadé

Bea Schadé

Scouts leiding

scouts@wiawaha.nl
Sonja Schadé

Sonja Schadé

Scouts leiding

scouts@wiawaha.nl
Jacqueline Bos

Jacqueline Bos

Explorer begeleiding

explorers@wiawaha.nl
Casey Maas

Casey Maas

Explorer begeleiding

explorers@wiawaha.nl
Naomi Cornelissen

Naomi Cornelissen

Explorer begeleiding

explorers@wiawaha.nl
Josette Peters

Josette Peters

Groepsbegeleiding

Carolien Wijnker

Carolien Wijnker

Groepsbegeleiding

Martine van Hiele

Martine van Hiele

Voorzitter

voorzitter@wiawaha.nl
Positie vacant

Positie vacant

Secretaris

info@wiawaha.nl
Anita van der Giessen

Anita van der Giessen

Penningmeester

penningmeester@wiawaha.nl
Marleen Wijker

Marleen Wijker

Bestuurslid Verhuur

verhuur@wiawaha.nl
Liselotte Daniels

Liselotte Daniels

Algemeen bestuurslid

Axel Fremeijer

Axel Fremeijer

Materiaal- en gebouwenbeheer

klussen@wiawaha.nl